• +38 (096) 868 1790

Зворотній дзвінок

  Про нас

  Сімейна компанія «ОГО» спеціалізується на виготовленні виключно натуральних корисних ласощів та продуктів харчування.

  Наша місія – зробити корисне доступним.

  Рецепт приготування корисних смаколиків зі стиглих яблук та ягід передавався в нашій родині від покоління до покоління.
  Головною особливістю цього рецепту була низька температура приготування, яка дозволяла зберегти первинний смак та всі натуральні корисні властивості інгредієнтів.

  В 2014 році ми стали щасливими батьками чудового хлопчика. Прагнучи давати йому найкраще, ми звернулись до сімейних рецептів і почали виробляти висушене смузі. Такий продукт зацікавив інших і ми зрозуміли, що ця ідея може стати бізнесом.

  Таким чином, сімейна традиція здорового харчування з домашнього виробництва розвинулася до системного бізнесу.

  Наша команда складається з однодумців і професіоналів. Ми всі створюємо чудовий продукт, що несе користь людству, кожен причетний по своєму та виконує свою важливу частину роботи.

  Наша продукція присутня на поличках більше 1000 торгових точок.

  Виробництво

  Наше виробництво розташоване в екологічно чистому регіоні Українських Карпат, в місті Івано- Франківськ. Тут вирощують і збирають ягоди та фрукти, які ми використовуємо для приготування карпатських фруктових смаколиків.

  Найважливішими для нас є висока якість та унікальний смак продукції, тому ми використовуємо високоякісну сировину і процес низькотемпературного сушіння. Через те, що наші ягоди та фрукти не проходять термічної обробки при високих температурах, а сушаться при температурі +38°C, пастила зберігає насичений колір та всі корисні вітаміни та мікроелементи.

  Використання упаковки, що підлягає переробці, та енергозберігаючих технологій знижують негативний вплив на навколишнє середовище.

  Продукція

  Карпатська пастила - це смачний корисний снек, який є чудовою альтернативою класичним цукеркам. За структурою наша пастила - це однорідне полотно, яке можна розрізати, кусати, жувати, розривати… Це, свого роду, висушене смузі, яке відновлюється у воді або чаї.

  Контакти

  Івано-Франківськ, Україна

  Телефон: +380 (096) 868 1790

  Email: ogo.foods.team@gmail.com

  Кошик